Fronty meblowe – sposób na stworzenie idealnej przestrzeni

Produkcja frontów meblowych nie ogranicza się obecnie wyłącznie do klasycznych rozwiązań, które dla wielu inwestorów są nudne i mało atrakcyjne. W dzisiejszych czasach fronty meblowe na zamówienie przybierają różną, czasem niezwykle atrakcyjną formę i to sprawia, że cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością.

Frezowanie sposobem na nietypową strukturę

Coraz większa ilość klientów szuka frontów ryflowanych, które wykonywane są na wymiar. Frezowane fronty meblowe idealnie pasują nie tylko do kuchni, ale także jako:

  • pojedyncze elementy do salonu,
  • fronty mebli w sypialni,
  • fronty szafek do łazienki,
  • fronty drzwi szaf przesuwnych lub garderoby.

Frezowanie płyt meblowych nie jest przesadnie drogie, a dzięki temu zabiegowi można mocno urozmaicić przestrzeń w naszym domu. Warto jednak pamiętać, że frezowanie frontów meblowych w nowoczesnych wnętrzach jest bardzo wskazane, ale nie warto z nimi przesadzać, bo zbyt duża ich ilość może dać efekt odwrotny od zamierzonego.

Fronty z ramkami – proste i bardzo stylowe

Przeglądając ofertę firmy WytnijWymaluj (https://wytnijwymaluj.pl/) widać, że sporą popularnością cieszą się nie tylko frezowane fronty meblowe, ale także fronty z ramkami. Stosowane są we wnętrzach minimalistycznych, często w stylu skandynawskim. Charakteryzują się prostotą i pomagają stworzyć w każdym pomieszczeniu ciepły klimat. Często w tego typu frontach wykorzystuje się delikatną kolorystykę dębu, która nada każdemu wnętrzu prawdziwego charakteru.

Nowoczesne wydanie stylu barokowego, czyli fronty ze sztukaterią

Wydaje Ci się, że molding nie jest już modny i mało kto decyduje się na fronty ze sztukaterią? Jesteś w błędzie. Nowoczesne wydanie tego stylu sprawia, że nie tylko frezowanie frontów meblowych zapewnia niepowtarzalny efekt. Umieszczenie w nich listwy sztukateryjnej nadaje wnętrzu niespotykanego klimatu. Rozwiązanie takie można zastosować zarówno w stylu nowoczesnym, jak i modernistycznym. Takie dodatki można też z powodzeniem wykorzystać we wnętrzach o typie bardziej pałacowym. Spora ilość zastosowań i piękny wygląd sprawiają, że fronty takie cieszą się sporym zainteresowaniem.

  • Add Your Comment