Odkurzacz na stacji paliw – niezbędne wyposażenie każdej stacji

Odkurzacz to jeden z najważniejszych elementów na każdej profesjonalnie wyposażonej stacji paliw. Kierowcy mogą w ten sposób nie tylko zatankować samochód, ale też zadbać o dokładne wyczyszczenie pojazdu. To samoobsługowe urządzenia, które charakteryzują się solidnością wykonania, schludnym wyglądem, niezawodnością i maksymalną prostotą obsługi.

Odkurzacz na stacji paliw – dlaczego warto z niego skorzystać?

Odkurzacze samochodowe, z których można skorzystać na stacjach paliw odpowiadają za:

  • sprawne usuwanie zanieczyszczeń i zabrudzeń z wnętrza użytkowanego auta,
  • utrzymanie należytego porządku we własnym pojeździe,
  • optymalne przygotowanie samochodu do ważnej uroczystości lub wyjazdu.

Doskonałym rozwiązaniem okaże się odkurzacz z kompresorem, który umożliwia nie tylko skuteczne wysprzątanie całego samochodu, ale też sprawne napompowanie opon w samochodach osobowych i dostawczych.

Odkurzacz samochodowy może być zainstalowany na świeżym powietrzu i nie wymaga żadnego zadaszenia. Korzystanie z niego oznacza znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Zainteresowani bez większych problemów usuną z auta nadmiar kurzu, piasku czy też okruszków po spożywanym jedzeniu. Sprawdza się to m.in. w sytuacji, w której na pokładzie samochodu często przebywają dzieci.

Odkurzacze samochodowe na stacjach paliw – czym się wyróżniają?

Odkurzacz samoobsługowy na stacji paliw sprawia, że kierowcy nie muszą kupować takiego urządzenia na wyłączność, lecz korzystają z niego wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba (np. gdy auto jest mocno zabrudzone, ewentualnie przy każdej wizycie na stacji benzynowej).

Co najważniejsze odkurzacz dla stacji odznacza się zastosowaniem najwyższej klasy materiałów (stal nierdzewna, która może być dodatkowo pomalowana proszkowo). Klienci mogą skorzystać z wersji jednostanowiskowej lub dwustanowiskowej (zależnie od swoich indywidualnych potrzeb).

Profesjonalnie zaprojektowany odkurzacz na stacje paliw jest wyposażony m.in. w odporną na wodę turbinę indukcyjną (gwarancja odpowiedniego podciśnienia i przepływu), której siła ssania oraz moc są uzależnione od wybranego rodzaju zasilania.

  • Add Your Comment