Dlaczego warto wynająć busa będąc firmą?

Zorganizowana wycieczka busem – któż nie pamięta takich sytuacji z czasów dzieciństwa? Nowoczesne warianty usług, kierowane do firm, przeznaczone są dla mniejszych grup. Jednocześnie zapewniają dużo wyższy komfort podczas podróży. W tym artykule sprawdzamy, jakie czynniki skłaniają przedsiębiorców do wyboru tej opcji.

Dlaczego firmy chętnie decydują się na wynajem busów?

Na wynajem busa dobrze jest się zdecydować w każdej sytuacji, w której oczekujemy komfortu, bezpiecznego przejazdu, a jednocześnie nie chcemy wydawać pieniędzy na firmowy pojazd. Nawet jeśli przedsiębiorstwo co pewien czas korzysta z takiego wariantu, opcja wypożyczenia może być bardziej atrakcyjna cenowo, niż zakup własnego auta, dbanie o jego przechowywanie, gdy nie jest używany, oraz troska o naprawy, przeglądy itp.

Do wynajmu busów firmy z Warszawy (i nie tylko) zachęcone zostają również przystępnymi warunkami cenowymi. W takich ofertach cenniki często dopasowywany jest indywidualnie do klienta. W rezultacie specjaliści biorą pod uwagę to, na jaki czas potrzebujemy samochodu oraz ile kilometrów zamierzamy przejechać. Cennik zazwyczaj przedstawia się nieco atrakcyjniej dla klientów, decydujących się na dłuższy wynajem. Ceny w niektórych przypadkach spadają już przy opcji wynajmu przekraczającej trzy dni. Z kolei przy wynajmie busów powyżej 10 dni, niektóre przedsiębiorstwa proponują elastyczne warunki.

Na wynajem busów firmy decydują się również z wygody. Tę kwestię można rozpatrywać na dwa sposoby. Z jednej strony mowa o wygodzie podróżowania. Komfortowe fotele, klimatyzacja, GPS – to wszystko sprawia, że podróż jest przyjemnym doświadczeniem, nawet jeśli pojawia się konieczność pokonania dłuższej trasy. Wygoda dotyczy również samego proces wynajmu busa. Formalności są maksymalnie ograniczone, dlatego klienci już po kilku minutach mogą otrzymać kluczyki do samochodu. Nie oznacza to jednak, że zasady współpracy nie są precyzyjnie ustalone. Podpisywana jest oficjalna umowa, określająca warunki wynajmu.

Wynajem busa

Jakie okazje skłaniają do skorzystania z profesjonalnej usługi wynajmu busów w Warszawie?

Na wynajem np. busa 9 osobowego decydują się firmy, które chcą zadbać o sprawny transport na:

  • szkolenia;
  • targi;
  • konferencje;
  • inne wspólne wyjazdy służbowe.

Zazwyczaj pod względem logistycznym dużo łatwiej jest podjechać takim busem pod dom każdej z osoby i wspólnie odbyć podróż, niż decydować się na przejazd na własną rękę. Oprócz tego taki wariant to podział kosztów między aż 9 osób, co pozwala zaoszczędzić na całym przedsięwzięciu.

Wybierając usługodawcę, zawsze należy upewnić się, czy jego flota pojazdów jest rzeczywiście bezpieczna. Profesjonaliści bez problemu informują o odbytych przeglądach i proponują jedynie busy w stu proc. sprawne i w pełni funkcjonalne.

  • Add Your Comment