Jakie perfumy damskie są dobre na zimę?

Podczas wyboru ulubionych perfum kierujemy się głównie gustem. Pod uwagę bierzemy również inne kwestie, m.in. trwałość zapachu. Duże znaczenie ma także aktualna pora roku. W końcu latem czujemy się lepiej w nieco innych zapachach, niż te, którymi otulamy się w zimowe dni. Dziś skupiamy się na perfumach, idealnych na chłodniejsze miesiące.

Oryginalne perfumy damskie – jakie nuty zapachowe zachwycą cię zimą?

Gdy za oknem robi się chłodno, zmieniamy garderobę – sięgamy po ciepłe swetry i komfortowe szale. Wiele osób wybiera wtedy również nieco mocniejsze perfumy dla kobiet. Trwałe, silniejsze zapachy dłużej utrzymają się w zimnych temperaturach i będą odczuwalne, nawet jeśli otulimy się wieloma warstwami. Do polecanych zimą nut zapachowych zaliczyć można:

  • kompozycje drzewne;
  • intensywne zapachy przypraw, żywicy, ambry, piżma.

Możliwości i połączeń jest jednak znacznie więcej. Warto znaleźć wariant, który doda nam energii, przebojowości, i w którym będziemy czuć się komfortowo każdego dnia.

Wybierz idealny zapach na zimę – co jeszcze musisz wiedzieć, zanim kupisz oryginalne perfumy dla kobiet?

W okresie zimowym postarajmy się zrezygnować wód toaletowych, bo nie mają one wystarczająco intensywnego charakteru. Znacznie lepszym rozwiązaniem będą perfumy damskie lub wody perfumowane.

O czym nie zapomnieć?

Zanim zdecydujesz się na konkretny zapach zimowy, pamiętaj, że każda kompozycja zapachowa rozwija się nieco inaczej, w zależności od skóry. Idealnie byłoby więc zastosować tester rozważanych perfum, a następnie sprawdzić, jak oryginalne perfumy dla kobiet pachną na naszej skórze po kilku godzinach. Ciekawym rozwiązaniem są także perfumetki. Takie miniaturowe perfumy pozwalają wypróbować zapach i przekonać się, czy dana nuta zapachowa jest rzeczywiście dokładnie tym, czego potrzebujemy. Ciekawe warianty oryginalnych perfum dla kobiet znajdziemy np. na stronie sklepu sorvellaperfume.pl.

  • Add Your Comment