Poduszek i kołder antyalergicznych mogą używać zarówno dzieci, jak i dorośli

Pościel jest produktem, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Spędzamy w niej 1/3 swojego życia. Warto więc, żeby była optymalnie dobrana nie tylko do naszych preferencji dotyczących komfortu, ale też do naszego stanu zdrowia. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się pościel alergiczna. Dla kogo jest przeznaczona i co na tym polu proponują nam współcześni producenci?

Poduszki i kołdry antyalergiczne – kiedy dobrze będzie w nie zainwestować?

Oczywiście podstawowym, najważniejszym bodźcem, skłaniającym do wyboru takich produktów są alergie. Jeśli nie mamy pewności, co w dotychczasowym rozwiązaniu nas uczula, przed zakupem nowej kołdry antyalergicznej, koniecznie skonsultujmy się z lekarzem. U niektórych osób kaszel, łzawienie oczu, czy wysypka powodowane są uczuleniem na pierze. Wtedy naturalnie musimy wykluczyć takie produkty jak:

1. kołdry antyalergiczne puchowe
2. poduszki antyalergiczne puchowe

Pościel puchowa antyalergiczna może być natomiast dobrym rozwiązaniem, jeśli to nie pierze/puch jest źródłem naszego uczulenia. Jeśli nie mamy pewności i nie chcemy ryzykować, zamiast kołdry antyalergicznej puchowej, zdecydujmy się na warianty syntetyczne. Ciekawie prezentuje się na tym tle kołdra antyalergiczna bambusowa. Tego typu kołdry wykonane zostały z włókna, nasączonego miąższem bambusa, co zwiększa przewiewność produktu oraz eliminuje bakterie.

Czym charakteryzują się poduszki i kołdry antyalergiczne?

Wiele z nowoczesnych wariantów, podobnie jak wspomniana wyżej opcja bambusowa, posiada właściwości antybakteryjne. Oprócz tego takie rozwiązania dobrze absorbują wilgoć oraz zapewniają świetną cyrkulację powietrza. W efekcie ze spokojnego snu mogą cieszyć się osoby w różnym wieku. Poduszki antyalergiczne dla dzieci oraz inne warianty kołder i poduszek antyalergicznych znaleźć można m.in. w sklepie Lech-Pol. W dobrze zaopatrzonych miejscach spotkamy się nie tylko z różnymi wypełnieniami pościeli, ale też z wieloma wariantami rozmiarowymi.

Źródło: https://lech-pol.eu/

  • Add Your Comment