Nowoczesne meble kuchenne na wymiar – styl, który robi wrażenie

Stoisz przed wyborem wymarzonej kuchni? Praktyczne i eleganckie meble kuchenne to podstawa przy aranżacji pomieszczenia. Meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie jeśli zależy Ci na funkcjonalności i zagospodarowaniu każdej przestrzeni. Sprawdź na co zwrócić uwagę podczas projektu kuchni i jakie rozwiązania zastosować, aby Twoja kuchnia była praktyczna i stylowa.

Meble kuchenne na wymiar – dla kogo?

Meble do kuchni na wymiar to doskonały wybór do każdego rodzaju kuchni. Dzięki indywidualnemu projektowi zabudowy kuchennej na wymiar będziesz mógł zaprojektować swoją wymarzoną kuchnię od podstaw. To bardzo dobre rozwiązanie jeśli dysponujesz ograniczoną ilością miejsca. Meble na wymiar pozwolą Ci wykorzystać praktycznie każdy centymetr powierzchni. Jeśli marzy Ci się nietypowe i niecodzienne rozwiązanie zdecyduj się na meble na wymiar. Wówczas masz gwarancję realizacji Twojego projektu w 100 procentach.

Układ mebli w zabudowie kuchennej na wymiar

Zabudowy kuchenne na wymiar występują w kilku wariantach, w zależności od układu pomieszczenia. Najpopularniejsze układy mebli kuchennych to:

  • kuchnia w L;
  • kuchnia w U;
  • kuchnia jednorzędowa;
  • kuchnia w G;
  • kuchnia z wyspą.

Poszczególne litery oddają ułożenie mebli na ścianach pomieszczenia. Kuchnia w L to zabudowa kuchenna na dwóch prostopadłych do siebie ścianach. Kuchnia w G charakteryzuje się zabudową meblową z każdej strony, z czego ostatnia, zwykle najkrótsza przyjmuje zazwyczaj formę barku. Wybierając meble do kuchni na wymiar bez problemu zaprojektujesz każdy z wymienionych układów. Przykładowe meble kuchenne na wymiar znajdziesz na https://bluemeble.pl/.

Nowoczesne meble do kuchni na wymiar – praktyczne wskazówki

Co powinno znaleźć się w nowoczesnych meblach do kuchni na wymiar? Postaw na ergonomię i wygodę korzystania. Pomogą Ci w tym liczne szuflady, skrytki, czy ukryte schowki. W dolnej zabudowie możesz skorzystać z popularnych koszy cargo, które sprawdzą się do przechowywania butelek i ciężkich produktów. Wybierając meble do kuchni na wymiar możesz skorzystać z nowoczesnych uchwytów, cichego domyku oraz solidnych zawiasów.

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar – kolorystyka

Jakie kolory sprawdzą się w nowoczesnej kuchni na wymiar? Od lat z mody nie wychodzą białe meble kuchenne, które można komponować z każdym odcieniem w kuchni. Dzięki temu urządzisz kuchnię w stylu skandynawskim lub glamour. W nowoczesnych zabudowach kuchennych na wymiar znajduje się coraz więcej odcieni drewna. Supermodne fronty w kolorze dąb halifax, hamilton lub orzech świetnie kontrastują z czarnym blatem kuchennym.

Decydując się na meble kuchenne na wymiar masz jednak możliwość stworzenia całego projektu od podstaw. Kuchnia na wymiar pozwala na łączenie i kompozycję frontów i blatów w dowolnie ustalonym stylu.

  • Add Your Comment