Szafki na wymiar – meble do kuchni i łazienki

Zbyt mało miejsca do przechowywania w kuchni lub w łazience może skutecznie uprzykrzyć życie i sprawić, że każdego dnia będziemy czuć irytację. Jak zaplanować domowe wyposażenie, żeby uniknąć takich sytuacji?

 

Pomyśl o swoich potrzebach

W sklepach z wyposażeniem i meblami domowymi znajdziemy gotowe komplety mebli kuchennych i łazienkowych. Zostały zaprojektowane z myślą o typowym użytkowniku/typowej użytkowniczce. Prawda jest jednak taka, że każdy i każda z nas korzysta z tych przestrzeni nieco inaczej. Część osób lubi w łazience przechowywać ręczniki, leki i inne akcesoria, z kolei inni preferują mieć w tej przestrzeni absolutne minimum. To drugie podejście może wynikać z bardzo ograniczonego metrażu lub po prostu z preferencji estetycznych. Różne gusta dotyczą też np. kształtu umywalki, konstrukcji szafek, ich pojemności, czy systemów przechowywania zastosowanych wewnątrz mebli. Zanim więc wybierzemy się na poszukiwania idealnego rozwiązania:

  • zastanówmy się nad swoimi potrzebami

Ile miejsca potrzebujemy? Co jest dla nas priorytetowe? Na te wszystkie pytania dobrze będzie odpowiedzieć sobie przed zakupami.

  • nastawmy się na kompromisy

Trudno wyobrazić sobie gotowy komplet mebli, który doskonale spełni nasze oczekiwania. Jeśli planujemy kupić “gotowca”, przygotujmy się na to, że czasem trzeba będzie wybrać rozwiązania kompromisowe. Wyjątkiem są tutaj meble na wymiar.

 

przykładowe meble kuchenne na wymiar

 

Szafki łazienkowe i kuchenne na wymiar – rozwiązanie idealne?

Meble na wymiar pozwalają osiągnąć dowolne efekty estetyczne i funkcjonalne. Powierzenie zadania takim firmom jak np. Formanufaktura, to pewność, że zostaniemy wysłuchani, a nasze sugestie zostaną uwzględnione w projekcie. Możliwość wykreowania idealnych szafek kuchennych na wymiar do kuchni i do łazienki zachęca bardzo wielu klientów. Efekt w postaci precyzyjnie dopracowanej przestrzeni sprawia, że usługobiorcy są w stanie zapłacić za meble nieco więcej (w porównaniu do gotowych kompletów) i poczekać na realizację zlecenia.

Zapraszamy: szafki kuchenne na wymiar

źródło: https://www.formanufaktura.com/

  • Add Your Comment